Hello World!

HAKKIMIZDA

Çiftçioğlu Hukuk Avukatlık & Danışmanlık, alanında uzman, tecrübeli, yüksek motivasyona sahip çalışanlarıyla 2010 yılından beri İstanbul’da çalışmalarını sürdürmektedir.

Çiftçioğlu Hukuk Avukatlık & Danışmanlık bürosu farklı hukuki ve danışmanlık alanlarında uzmanlaşmış avukatları bir araya getirerek, sosyal ve ticari hayatın geniş bir kesimine ulaşan, hukuki alanda müvekkillerinin farklı gereksinimlerini karşılayan kurumsal bir anlayışı vizyon edinmiştir.

Danışmanlar ve özellikle de profesyonel avukatlar iş hayatının vazgeçilmez parçalarıdır. Büromuz hukuki zeminde özellikle sosyal ve ekonomik değişimlerin, gelişimlerin toplum hayatını ihtiyaç ve çözümlerin sürekli değiştiği muğlak bir zemine taşıdığı günümüzde birey veya şirket tüm müvekkilleri amaçlarına ulaşmalarında sağlam adım atacakları bir yol sunar.

Hukuk büromuz, hukuki ihtilafların çözümünde hızlı analiz ve tespit yeteneğine sahip, süratli ve çözüm odaklı; hukuki sorun ortaya çıkmadan ve/veya mercilere taşınmadan problemi çözmeyi amaçlayan “önleyici hukuk hizmeti” kavramını ilke edinen kadrosuyla uzun süredir hukuk hizmetine kesintisiz olarak devam eden büromuz, başta Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Kira Hukuku, Aile Hukuku, Site Yönetimi Danışmanlığı olmak üzere bir çok hukuk dalında tecrübe ve uzmanlık edinmiştir.

Bugüne kadar sayısız kurumsal ve bireysel müvekkilin hukuki sorunlarına hızlı ve etkin çözüm üretmiş; bunun yanı sıra mevzuata ve sektörlerdeki uygulamalara ilişkin bilgi ve birikimini, müvekkillerinin hedeflerine ulaşmaları için kullanmayı vizyon edinerek faaliyetlerine devam etmiştir.

Çiftçioğlu Hukuk Avukatlık & Danışmanlık, kurumsal ve bireysel müvekkillerine Avukatlık, Hukuki Danışmanlık hizmetleri verirken müvekkil ve avukat arasında karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaktadır.

TOP